Elektrocentrály

Elektrocentrály - popis

Cena za dopravu u elektrocentrál je individuální dle skutečných nákladů. Tyto náklady budou zpětně připočteny k ceně objednaného zboží.


Elektrocentrála EG 12 AVR

Elektrocentrála EG 12 AVR

Tento typ je svým výkonem, stabilizací napětí a příznivé ceně určený především jako zdroj elektrické energie pro rekreační účely ( chaty, zahrady, apod. ). Je vhodný nejen pro běžné spotřebiče s příkonem do 1200W, ale také pro zařízení s jemnou elektronikou.

cena: 8 124 Kč
více informací

Elektrocentrála EGM 55 AVR-1

Elektrocentrála EGM 55 AVR-1

Díky své kvalitní konstrukci, silnému motoru a příznivé ceně je tento typ určen především k použití ve stavebnictví, pro montážní práce, napájení svařovacích agregátů či jako zdroj elektrické energie pro mobilní servisní střediska. Stroj je vybaven jednotkou AVR, proto je s ním možné bez rizika napájet i spotřebiče vybavené jemnou elektronikou.

cena: 22 970 Kč
více informací

Elektrocentrála EGM 60 AVR-3

Elektrocentrála EGM 60 AVR-3

Tento model elektrocentrály je díky své kvalitní konstrukci, třífázovému generátoru a příznivé ceně určen především pro stavebnictví, pro montážní práce, napájení svařovacích agregátů či jako zdroj elektrické energie pro mobilní servisní střediska. Stroj je vybaven jednotkou AVR, proto je s ním možné bez rizika napájet i spotřebiče s jemnou elektronikou.

cena: 23 884 Kč
více informací