Bezpečnostní vložky

Bezpečnostní vložky - popis

Bezpečnostní vložky se liší stupněm zabezpečení.

Vložky AP2000 a pExtra poskytují ochranu proti bumpingu. Lze je objednat i ve variantě Emergency, kdy lze odemknout dveře i v případech zasunutého klíče v zámku na druhé straně.


FAB 200

FAB 200

Možnost sjednocení na společný uzávěr (označení SU) s ostatními výrobky řady FAB 200, a to i vložky různých délek a proporcí. Zvýšená odolnost proti vyhmatání Výrobek je nabízen v odlišných profilových sériích (ochrana klíče) i v systému generálního a hlavního klíče.

cena: 474 Kč
více informací

FAB 1000

FAB 1000

Splňuje požadavky NBÚ v kategorii „PT“ přísně tajné, dle zákona 148/98 Sb. Patentoprávní ochrana proti neoprávněnému kopírování klíčů. Možnost sjednocení na společný klíč (označení SU) s ostatními výrobky řady FAB 1000. Délka 60, 65, 70, 75 ,80, 85 a 95 mm. Vysoká bezpečnost 5-ti stavítkového systému s bočním blokovacím systémem. Na zakázku je možné vyrobit vložku s ozubeným kolem (10 zubů). Možnost použití „prostupové spojky“ (W) – nezávislé odemykání z obou stran. Výrobek je nabízen v odlišných profilových sériích (ochrana klíče) i v systému generálního a hlavního klíče.

cena: 822 Kč
více informací

AP 2000 (odolná proti bumpingu)

AP 2000 (odolná proti bumpingu)

AP-2000 je vyzrálým, flexibilním vložkovým systémem, který je používán především u jednotlivých vložek v 5-stavítkovém provedení. Ochrana proti vyhmátnutí je zajištěna pomocí překrytého profilu, precizně provedeného vrtání a specielního tvarování stavítek. Ochrana proti odvrtání spočívá v dodatečných bezpečnostních prvcích z oceli ve válci a tělese k zabezpečení stavítek a pružinek. Odolnost proti dynamické poklepové SG metodě, zákaznicky chráněný profil. Odolnost proti bumpingu (proti SG metodě). Varianta Emergency umožňuje vstup do dveří i v případě, že je zamčeno zevnitř s klíčem v zámku.

cena: 836 Kč
více informací

pExtra (odolná proti bumpingu)

pExtra (odolná proti bumpingu)

U systému pExtra je bezpečnost klíče (klíč je patentován) podstatně zvýšena speciálním postupem při frézování profilu klíče, který významně ztěžuje neoprávněné manipulace. Tato bezpečnostní vložka je odolná proti odvrtání a vyhmatání. Uzamykací bezpečnostní třída 6 - dle EN 1303. Odolnost proti bumpingu ( proti SG metodě). Certifikát proti SG metodě dodavatel není povinen vystavovat, pouze ujištění o shodě. Varianta Emergency umožňuje vstup do dveří i v případě, že je zamčeno zevnitř s klíčem v zámku.

cena: 1 053 Kč
více informací

FAB 2000

FAB 2000

Splňuje požadavky NBÚ v kategorii „PT“ přísně tajné, dle zákona 148/98 Sb. a třídu bezpečnosti 4

cena: 1 492 Kč
více informací

vložka 2v1 FAB 2000

vložka 2v1  FAB 2000

přeprogramovatelná vložka z jedné sady klíčů na druhou sadu

cena: 1 916 Kč
více informací